Kompleksowa dokumentacja dla Twojej placówki
312
LICZBA
DOKUMENTÓW

DOKUMENTACJA DYREKTORA

OSTATNIA AKTUALIZACJA • 24 SIERPNIA 2019

DOKUMENTACJA DOSTĘPNA WYŁACZNIE DLA SUBSKRYBENTÓW SERWISU • JAK UZYSKAĆ DOSTĘP?
WIADOMOŚCI OŚWIATOWE
OSTATNIA AKTUALIZACJA • 26 MAJA 2017
26.05.2017 Statut niepublicznej szkoły podstawowej - 30 czerwca br.

Osoba prowadząca niepubliczną sześcioletnią szkołę podstawową składa organowi ewidencyjnemu w terminie do dnia 30 czerwca 2017 r. wniosek o zmianę wpisu do ewidencji dotychczasowej niepublicznej sześcioletniej szkoły podstawowej. Do wniosku należy dołączyć m.in. nowy statut dla szkoły ośmioletniej.

Zobacz o co pytają inni

Pracownica zatrudniona na stanowisku archiwisty na umowę o pracę na czas określony od 16-10-2017 r. do 15-04-2019 r. urodziła dziecko 19 lipca 2018 r. złożyła wniosek o pełny urlop macierzyński w wymiarze 20 tygodni i urlop rodzicielski w pełnym wymiarze wynikającym z przepisu art. 1821apar. 1 KP tj. 32 tygodnie do dnia 17-07-2019 r. czyli wykraczającego poza okres zatrudnienia. Pracodawca udzielił pracownicy urlopu rodzicielskiego do dnia zakończenia umowy czyli do 15 -04- 2019 r. Pracodawca zawarł nową umowę z ww. Panią na czas nieokreślony od dnia 16-04-2019 r. i udzielił Pani dalszej części urlopu rodzicielskiego począwszy od 16-04-2019 r. do dnia 17 lipca 2019 r. czyli do końca okresu. Za okres 16-10-2017 r. do 15-04-2019 r. wystawiłam świadectwo pracy. Czy w związku z nową umową pracownica powinna na nowo złożyć wniosek o udzielenie dalszej części urlopu rodzicielskiego, mimo że podczas pierwszej umowy wystąpiła z wnioskiem o cały urlop rodzicielski? Informuję, że jako Centrum nie składaliśmy druku ZUS OSW ani raportów informacyjny ZUS RIA za pracowników zatrudnionych po 31-12-1998 a przed styczniem 2019. Od 16-04-2019 r. czyli od nowego zatrudnienia w 2019 r. założyłam nową teczkę akt osobowych poprosiłam o złożenie dokumentów w związku z nowym zatrudnieniem. Do pierwszej umowy okres przechowywania będzie 50 lat do drugiej umowy 10 lat. Czy moje działanie jest prawidłowe?
KONSULTACJA Z EKSPERTEM

Wyszukaj