Dodaj do schowka Usuń z schowka

Opinia związków zawodowych

Co w sytuacji kiedy jeden związek wydaje pozytywną opinię pod regulaminem oceniania nauczycieli a drugi negatywną?

Edward Wiśniewski
Edward Wiśniewski
Specjalista w zakresie organizacji i zarządzania oświatą

Poznań, 31 sierpnia 2018 roku
INTERPRETACJA PRAWNA

Przepis art. 6a ust. 14 ustawy z 26 stycznia 1982 r. Karta Nauczyciela (Dz. U. z 2018 r., poz. 967) nie nadaje opiniom związku zawodowego i rady pedagogicznej mocy wiążącej. Na dyrektorze spoczywa tylko obowiązek zasięgnięcia takich opinii. Dyrektor wprowadza od 1.09.2018 r. regulamin określającego wskaźniki oceny pracy nauczyciela niezależnie od treści tych opinii.

z poważaniem
Edward Wiśniewski
Edward Wiśniewski
NIE ZNALAZŁEŚ ODPOWIEDZI NA SWOJE PYTANIE?
Zadaj pytanie
Zapytaj eksperta. Uzyskaj opinię
prawną lub dokumentację. Bezpłatnie.
KOMENTARZE
Brak komentarzy. Bądź pierwszy - skomentuj.
KONSULTACJA Z EKSPERTEM

OCEŃ PORADĘ

TWOJA
OCENA
5
.00

Wyszukaj